Ordu Altınordu Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 38 dk önce
 • Ordu Katırcıoğlu Eczanesi

  Şahincili Mahallesi Dr. Fahrettin Önsel Caddesi No:73/E Ordu ( Devlet Hastanesi Karşısı ) -

 • Ordu Şeyma Eczanesi

  Selimiye Mahallesi Taşocak Caddesi NO:49/A Altınordu/ORDU ( Boztepe Yolu Üzeri 1.Çamlık Market Karşısı ) -

 • Ordu Arda Eczanesi

  Akyazı Mahallesi Ahmet Cemal Mağden Bulvarı No:35/A Ordu ( Medical Park Hastanesi Karşısı ) -

 • Katırcıoğlu Eczanesi 0

  • Ordu - Altınordu
  • tarihinde nöbetçi
  • 04522345262 04522345262
  • Şahincili Mahallesi Dr. Fahrettin Önsel Caddesi No:73/E Ordu (...
  (0)
 • Şeyma Eczanesi 0

  • Ordu - Altınordu
  • tarihinde nöbetçi
  • 04527772333 04527772333
  • Selimiye Mahallesi Taşocak Caddesi NO:49/A Altınordu/ORDU ( Boztepe...
  (0)
 • Arda Eczanesi 0

  • Ordu - Altınordu
  • tarihinde nöbetçi
  • 04522338188 04522338188
  • Akyazı Mahallesi Ahmet Cemal Mağden Bulvarı No:35/A Ordu ( Medical...
  (0)

2 Şubat 2023 Perşembe Ordu Altınordu Nöbetçi Eczaneleri

Ordu ili Altınordu ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ordu Altınordu Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Ordu Altınordu nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Ordu Altınordu nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Altınordu ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Altınordu ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Ordu Altınordu Eczaneleri

Ordu Altınordu nöbetçi eczane listesi ile birlikte aradığınız eczaneyi kolayca bulabilirsiniz. Acil ilaç alması gerekenler ve hastalar için çok önemli olan nöbetçi eczaneler Ordu Altınordu bölgesinde günlük olarak değişmektedir. Mesai saatleri dışında eczane bulmak zor olacağından ancak nöbetçi eczane listesi sayesinde eczane bulabilirsiniz.

Ordu Altınordu Nöbetçi Eczaneleri

Ordu Altınordu nöbetçi eczaneleri bölgedeki eczaneleri çok kolay şekilde bulmanız için yardımcı oluyor. Nöbetçi eczaneler ilçe ve iller için her gün olarak güncellenmektedir. Bu yüzden güncel bilgilere ulaşarak nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma saatlerinin dışında kalan zamanlarda açıktır. Böylece hizmet verdikleri süre kapsamında her zaman giderek ilaç veya medikal ürün temini sağlayabilirsiniz.

Nöbetçi eczanelerin çalışma mantığı ilaç temini çok acele olabileceğinden ve sağlıkla ilgili olduğundan hastaların mağdur olmamasını önlemek içindir. Eğer nöbetçi eczane bulunmazsa bir an önce alınması gereken ilaçların da temini olanaksız olacağından hastalar için ciddi riskler oluşabilir. Ordu Altınordu bölgesi nöbetçi eczaneleri bu türden sorunların yaşanmasını önlemek için hizmet vermekte olup olası sorunların önüne geçmektedir. Böylece ilaç arayanlar liste üzerinden nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde eczaneye ulaşabilir.

Ordu Altınordu Nöbetçi Eczane Listesi

Ordu Altınordu’de nöbetçi eczaneler günlük olarak belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler il bazlı Ecza Odaları tarafından kararlaştırılır. Bu kapsamda eczanelerin hangilerinin nöbetçi olacağını tahmin etmek olanaklı değildir. Ancak Ecza Odası tarafından verilen kararlar sonrasında nöbetçi eczaneler belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler günlük ve ertesi gün olacak şekilde tespit edilir. Bu süreden daha fazlası önceden herhangi bir sorun yaşanmaması için belirlenmemektedir. İlgili süre kapsamında Ordu Altınordu’de nöbetçi eczane bul seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

İlaç temini hastalıkların tedavi edilmesi veya ani şekilde baş gösteren rahatsızlıkların yatıştırılması için çok önemli olduğundan nöbetçi eczane listesi üzerinden çok kolay şekilde temin etmek istediğiniz ilaçları bulabileceğiniz eczanelere ulaşabilirsiniz. Normal yöntemlerde kapalı olan eczanelere giderek nöbetçi eczane listesine bakmanız gerekir. Ancak gece gibi geç saatlerde bu türden yöntemler zaman açısından sorun yaratacağı için sayfa üzerinden sunulan nöbetçi eczane listesi ile birlikte çok daha verimli ve hızlı şekilde hareket etmeniz mümkün hale gelir.

Nöbetçi eczane Ordu Altınordu bölgesinde güncel verilere dayandırılarak sayfada yer almaktadır. Bilgisayar veya telefon gibi çeşitli elektronik cihazlar ile çok kolay şekilde yapabileceğiniz sorgulama işlemleri sonrasında en yakında bulunan nöbetçi eczaneyi bulabileceksiniz. Nöbetçi eczaneyi bulduktan sonra konum bilgileri üzerinden eczaneye ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma sistemi olarak diğer eczanelerden farksız şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir ek ücret veya benzeri talepler yapılmaz. Reçete veya para ile ilaç alabilirsiniz. Reçeteli satılan ilaçlar için ise doktor tarafından hazırlanmış olan reçetenin bulunması gerekmektedir.

Ordu Altınordu En Yakın Nöbetçi Eczane

Ordu Altınordu en yakın nöbetçi eczane bulmak için sayfa üzerinden yapabileceğiniz sorgulama sonucunda hızlı şekilde ilaçlarınızı temin edebileceğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgelerin küçük ve büyüklüğüne bağlı olarak değişen nöbetçi eczaneler için net bir adet sayısı bulunmaktadır. Bu yüzden bulunduğunuz konum itibariyle nöbetçi eczanelerin sayısında da değişiklik olabilir. Büyük ilçeler için nöbetçi eczane sayısı daha fazla olurken küçük ilçeler için bulabileceğiniz eczane sayısının da düşük olabileceğini göz önünde tutmalısınız.

Nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde ulaşabileceğiniz eczane bilgileri güncel olup sorunsuz şekilde kullanım olanağı sunmaktadır. Bazı eczanelerde yoğunluk yüzünden sıra beklemeniz gerekebileceğinizi de unutmamalısınız. Böylesi durumlarda yine Ordu Altınordu nöbetçi eczane ara seçeneği ile yakınınızdaki başka eczaneyi bulabilir ve hızlı şekilde ulaşım sağlayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Ordu Altınordu Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ordu Altınordu Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ordu Altınordu Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Ordu Altınordu nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Ordu Altınordu ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ordu Altınordu nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ordu Altınordu ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Ordu İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ordu ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Fatsa Nöbetçi Eczaneleri

Fatsa nöbetçi eczaneleri (Ordu). Bugüne ait güncel Fatsa nöbetçi eczane (Ordu) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Gölköy Nöbetçi Eczaneleri

Gölköy nöbetçi eczaneleri (Ordu). Bugüne ait güncel Gölköy nöbetçi eczane (Ordu) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Ulubey Nöbetçi Eczaneleri

Ulubey nöbetçi eczaneleri (Ordu). Bugüne ait güncel Ulubey nöbetçi eczane (Ordu) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Perşembe Nöbetçi Eczaneleri

Perşembe nöbetçi eczaneleri (Ordu). Bugüne ait güncel Perşembe nöbetçi eczane (Ordu) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.