Ordu Gölköy Öztekin Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 54 dk önce
Öztekin Eczanesi logo
Öztekin Eczanesi logo

Öztekin Eczanesi

0
  • Ordu - Gölköy
  • 04527412686
  • Kuşluvan Mah.M. Kemal Paşa Cad. No:248/A Gölköy/ORDU ( Kuşluvan Mah.M. Kemal Paşa Cad. No:248/A ) -
  • Gece - Gündüz

  • 196
  • Yorum Yap
(0)

Ordu Gölköy Öztekin Eczanesi. Nöbetçi Öztekin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Öztekin Eczanesi Ordu ili Gölköy İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Öztekin Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Öztekin Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Öztekin Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Öztekin Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Öztekin Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Haziran 2022 Cuma Ordu Gölköy Nöbetçi Öztekin Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Öztekin Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Öztekin Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Öztekin Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Öztekin Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Öztekin Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Öztekin Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Öztekin Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Öztekin Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ordu İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ordu ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Nimet Eczanesi

Ordu Ulubey Nimet Eczanesi. Nöbetçi Nimet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Tepe Eczanesi

Ordu Altınordu Tepe Eczanesi. Nöbetçi Tepe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Cömert Eczanesi

Ordu Kabataş Cömert Eczanesi. Nöbetçi Cömert Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kerem Eczanesi

Ordu Fatsa Kerem Eczanesi. Nöbetçi Kerem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.