Ordu Kumru Boğaziçi Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 3 gün önce
Boğaziçi Eczanesi logo
Boğaziçi Eczanesi logo

Boğaziçi Eczanesi

0
  • Ordu - Kumru
  • 04526412324
  • Samur Mah.Atatürk Cad.No:6/A Kumru/ORDU ( Samur Mah.Atatürk Cad.No:6/A ) -
  • Gece - Gündüz

  • 231
  • Yorum Yap
(0)

Ordu Kumru Boğaziçi Eczanesi. Nöbetçi Boğaziçi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Boğaziçi Eczanesi Ordu ili Kumru İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Boğaziçi Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Boğaziçi Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Boğaziçi Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Boğaziçi Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Boğaziçi Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Eylül 2022 Cuma Ordu Kumru Nöbetçi Boğaziçi Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Boğaziçi Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Boğaziçi Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Boğaziçi Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Boğaziçi Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Boğaziçi Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Boğaziçi Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Boğaziçi Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Boğaziçi Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ordu İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ordu ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Dokuzeylül Eczanesi

Ordu Ünye Dokuzeylül Eczanesi. Nöbetçi Dokuzeylül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Arda Eczanesi

Ordu Altınordu Arda Eczanesi. Nöbetçi Arda Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ulubey Eczanesi

Ordu Ulubey Ulubey Eczanesi. Nöbetçi Ulubey Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Perşembe Eczanesi

Ordu Perşembe Perşembe Eczanesi. Nöbetçi Perşembe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.