Ordu Altınordu Ulus Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 15 sa önce
Ulus Eczanesi logo
Ulus Eczanesi logo

Ulus Eczanesi

0
  • Ordu - Altınordu
  • 04522344212
  • Karşıyaka Mahallesi Ulus Caddesi No:34/A Ordu ( Kuğukent sapağı Elit Fırını Karşısı ) -
  • Gece - Gündüz

  • 177
  • Yorum Yap
(0)

Ordu Altınordu Ulus Eczanesi. Nöbetçi Ulus Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ulus Eczanesi Ordu ili Altınordu İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ulus Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ulus Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ulus Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ulus Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ulus Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Eylül 2022 Cumartesi Ordu Altınordu Nöbetçi Ulus Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ulus Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ulus Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ulus Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ulus Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ulus Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ulus Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ulus Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ulus Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Ordu İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ordu ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ulubey Eczanesi

Ordu Ulubey Ulubey Eczanesi. Nöbetçi Ulubey Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Perşembe Eczanesi

Ordu Perşembe Perşembe Eczanesi. Nöbetçi Perşembe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Okan Eczanesi

Ordu Gölköy Okan Eczanesi. Nöbetçi Okan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Naz Eczanesi

Ordu Altınordu Naz Eczanesi. Nöbetçi Naz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.